Z radością informuję, że w dniu dzisiejszym Pani Magdalena Rowińska, kustosz i bibliotekarz systemowy w Centrum NUKAT objęła stanowisko wicedyrektora Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW) ds. systemu biblioteczno-informacyjnego. Na kluczowe stanowisko merytoryczne w BUW powołano osobę doskonale znającą zautomatyzowany system biblioteczny stosowany w Bibliotece, ale także mającą wysokie kompetencje w zakresie organizowania współpracy wokół zadań bibliotecznych, poparte prawie 20-letnim doświadczeniem pracy w Centrum NUKAT.

Obowiązki bibliotekarza systemowego w Centrum NUKAT przejmie od dnia 1 września 2018 Pani Paulina Czyżewicz, bibliotekoznawca, kustosz z 15-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym 10 lat w Instytucie Bibliograficznym BN, od 2017 roku w Centrum NUKAT BUW.

Ewa Kobierska-Maciuszko
Kier. Centrum NUKAT BUW