Szanowni Państwo,

tak jak zapowiadaliśmy na spotkaniu bibliotekarzy systemowych,  wkrótce otwieramy konsultacje online dla Koleżanek i Kolegów z bibliotek współpracujących.

Na stronie Centrum Nukat/Warsztat utworzyliśmy zakładkę Konsultacje https://centrum.nukat.edu.pl/pl/warsztat , gdzie już można wpisywać tematy, które chcieliby Państwo poruszyć. Jest tam również link  do najbliższego spotkania (platforma Google Meet). Dostęp do Konsultacji z loginem i hasłem takim jak do naszych materiałów szkoleniowych.

Zachęcamy Państwa do podawania adresu email podczas wpisywania tematów konsultacji (mail będzie widoczny jedynie dla pracownika Centrum Nukat organizującego spotkanie konsultacyjne w danym tygodniu). Ułatwi nam to kontakt z Państwem, gdybyśmy potrzebowali dodatkowych informacji.

Chcemy też proponować  własne tematy, zatem proszę zaglądać w to miejsce. Być może pojawi się tam temat, który Państwa zainteresuje lub przyda się w codziennej pracy.

Zapraszamy w każdą środę między 11.00 a 12.00. Pierwszy raz -  28 kwietnia!  Jest więc sporo czasu na wpisywanie tematów i pytań.

Liczymy na Państwa!

Z serdecznymi pozdrowieniami