Szanowni Państwo,
przyszło nam się zmierzyć z trudnościami i niedogodnościami pracy zdalnej. Centrum NUKAT od 18 marca pracuje już całkowicie w trybie zdalnym.
W miarę możliwości staramy się, by praca odbywała się normalnym trybem, sprawdzane są wszystkie nowe oraz modyfikowane rekordy, raporty o błędach itd. Wiemy, że nie zawsze będą Państwo w stanie odnieść się do uwag administratorów w  rekordach z powodu braku dostępu do bazy bądź do dokumentów dlatego wstrzymaliśmy na czas pracy zdalnej czyszczenie bufora z rekordów przetrzymanych w statusach roboczych. Dodatkowo jednak zwracamy się z prośbą do wszystkich bibliotek o ograniczenie zatrzymywania rekordów do konsultacji.
W razie pytań wątpliwości prosimy o kontakt:
Kierownik Centrum NUKAT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl
Ośrodek Koordynacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ośrodek Kontroli Rekordów Kartoteki Haseł Wzorcowych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ośrodek Kontroli Rekordów Bibliograficznych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ośrodek Obsługi Informatycznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy zdrowia
              zespół Centrum NUKAT
logo

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
ul. Dobra 56/66
00-312 Warszawa

(+48) 22 55 25 351

(+48) 22 55 25 330

nukat@uw.edu.pl

© 2018 NUKAT. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka cookies | Mapa strony