Spotkanie informacyjne dla bibliotek gotowych do współpracy lub rozważających współpracę z NUKAT już 18 marca. Zapowiada się bardzo interesująco. Zresztą przekonajcie się sami z załączonego programu spotkania. Choć lista uczestników została już zamknięta, to dla najbardziej zainteresowanych wciąż trzymamy kilka miejsc. Ich liczba jest jednak mocno ograniczona! Dlatego prosimy o szybką decyzję i kontakt w tej sprawie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego (BUW). Należy wejść głównym wejściem do BUW od strony ul. Dobrej i na I piętrze kierować się do sali 134. Dla zainteresowanych podajemy dojazd do BUW ze Śródmieścia.

Do zobaczenia na spotkaniu! Już nie możemy się doczekać!