W katalogu centralnym NUKAT znajdują się opisy dokumentów ze zbiorów współpracujących z nim polskich bibliotek naukowych. Aby stwierdzić, czy poszukiwane dokumenty znajdują się w konkretnym katalogu lokalnym należy sprawdzić, czy nazwa tej biblioteki jest umieszczona pod opisem publikacji w katalogu NUKAT. Uwaga – nazwy lokalnych bibliotek są linkami, które odsyłają do ich katalogów.

Po odszukaniu potrzebnych publikacji w katalogu NUKAT można skorzystać z nich w danej bibliotece lub zamówić je w ramach wypożyczenia międzybibliotecznego.

Do publikacji elektronicznych dostępnych bezpłatnie on-line można dotrzeć klikając na odpowiedni link w opisie w katalogu NUKAT. Linki do zasobów płatnych, subskrybowanych przez biblioteki (e-książki, e-czasopisma) znajdują się w katalogach lokalnych.

Niedziałające linki do wersji elektronicznych lub do katalogów bibliotek prosimy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
ul. Dobra 56/66
00-312 Warszawa

(+48) 22 55 25 351

(+48) 22 55 25 330

nukat@uw.edu.pl

© 2021 NUKAT. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka cookies | Mapa strony | Deklaracja dostępności